Podziel się:

Borys Mańkowski ambasadorem Power Duck

Ambasadorem Marki Power Duck nieprzypadkowo został Borys Mańkowski. Poznaniak, międzynarodowy mistrz organizacji KSW w wadze półśredniej to absolutna gwiazda mieszanych sztuk walki w Polsce. Jego nadchodzący pojedynek z Mamedem Chalidovem to uosobienie walki o wejście na szczyt, który w swojej dziedzinie pragnie osiągnąć także współpracująca z nim firma Power Duck.

Popularny „Diabeł Tasmański” to zbiór wszystkich cech, jakie reprezentuje Power Duck. Wola walki, wiara w zwycięstwo oraz połączenie siły i energii. Mańkowski to prawdziwy wojownik, pracujący na swój sukces od wielu lat. Swoją karierę w MMA zaczął w 2008. roku, dwa lata później zostając zawodnikiem federacji KSW. Dziś to symbol tego sportu w kraju nad Wisłą, cieszący się ogromną popularnością i szacunkiem pozostałych zawodników. Zdobył to dzięki ogromnemu poświęceniu, wielu wyrzeczeniom i hektolitrom potu wylanych na treningu.

Po nieprzespanej nocy lub długim treningu zdarza się, że czuję się tak zmęczony, jakby od świata odgradzały mnie ściany – jak zamknięty w skorupie. Wtedy wiem, że potrzebuję porządnego kopa – sięgam po Power Duck i znów jestem gotowy do walki.

Jesteśmy dumni, że to właśnie Borys Mańkowski jest twarzą naszego napoju. To odpowiednia osoba na właściwym miejscu – na szczycie, na którym chcemy pomóc mu się utrzymać.

 

Instagram

#powerduck