Podziel się:

Power Duck na galowo!

W ostatnim czasie Power Duck nie opuszczał żadnej dobrej okazji do szampańskiej zabawy. Jesienią byliśmy obecni na koncercie Cleo w gnieźnieńskim klubie „Vehikuł Czasu”, podrygiwaliśmy się w rytm „Oczu Zielonych” Zenka Martyniuka w dyskotekowym „Faraonie”, a także urządziliśmy niezapomniane after party po Gali Slugfest 12 w Wągrowcu.

Jesień nie należy do najbardziej energicznych okresów w roku, ale staraliśmy się zrobić wszystko, aby rozweselać i dawać solidną dawkę energii dla mieszkańców pobliskich okolic. W przeddzień Dnia Niepodległości przenieśliśmy się w czasie dzięki „Vehikułowi Czasu”, świętując 7. urodziny gnieźnieńskiego klubu. Doskonale znana polskiej publiczności artystka, zapewniła świetną atmosferę i wprowadziła spragnionych zabawy w iście imprezowy nastrój. Cleo zagrała swoje największe przeboje, nie pomijając oczywiście repertuaru ze wspólnej pracy z producentem muzycznym – Donatanem.

Nie inaczej było w Lądku, gdzie we wspomnianym klubie „Faraon”, wystąpił prawdziwy i jedyny król disco-polo – Zenek Martyniuk. Uwielbiany od morza do Podhala, autor wielu przebojów mających miliony wyświetleń w Internecie, wystąpił tam 27. października. Huczna zabawa trwała do białego rana i z pewnością każdemu, aż zabrakło słów do opisania tego niesamowitego koncertu.

Power Duck poza tymi dwoma genialnymi wydarzeniami był obecny nie tylko na Gali Slugfest 12, ale też na imprezie wieńczącej zawody. Po sportowych zmaganiach i elektryzujących pojedynkach przyszedł czas na odreagowanie. W wągrowieckim „Vehikule” za konsolą szalał rezydent klubu – Raiden, który podtrzymywał imprezę w rytmach najpopularniejszych hitów list przebojów, a także klasyków lat dziewięćdziesiątych.

Jesienią daliśmy więc mocnego kopa, ale w najbliższym czasie czekamy i liczymy na jeszcze więcej pozytywnych doznań!

Instagram

#powerduck