Podziel się:

Pudło dla Power Ducka!

Za nami 15. – mikołajkowa – edycja Agro Wrak Track! Nasz Power Duck Team z Dominikiem Smolarzem za kierownicą i Marcinem Strzelczykiem jako pilotem zajął świetne 3. miejsce. Gratulacje!

Mimo grudniowej, chłodnej pory na torze było naprawdę gorąco! W szranki stanęło ok. 60 załóg, które toczyły zażartą walkę o zwycięstwo. 15. edycję zawodów złomiaków Agro Wrak Track rozegrano 10 grudnia br. w Jeziorach Wielkich pod Kórnikiem. I choć trasa była krótka – liczyła około kilometra – wiodła m.in. przez opuszczone budynki starego PGR-u, obfitowała w ostre zakręty i inne niespodzianki wymagające od zawodników sporych umiejętności i refleksu. Warto podkreślić, że walka – choć twarda – odbywała się zgodnie z zasadami Fair Play.

Mikołajkowa edycja Agro Wrak Track była drugimi zawodami z tej serii, w których wziął udział Power Duck Team. Pierwszy start potraktowaliśmy jako rozpoznanie i przygotowanie się do właściwego ataku. Bo żeby w życiu osiągnąć sukces i wygrać, trzeba mieć strategię! Jak widać po wyniku taka taktyka sprawdziła się doskonale, bo nasz team zajął bardzo dobre – trzecie – miejsce.

Agro Wrak Track to wyścigi samochodowe wraków, których każda kolejna edycja budzi coraz większe emocje zarówno wśród kierowców, jak i kibiców. Podstawową zasadą uczestnictwa w zawodach jest wartość samochodu – nie może przekraczać 1000 zł.

Instagram

#powerduck