Podziel się:

KIEDY: 09/12/2017 GDZIE: Września, Polska

Spragnieni kolejnych niezapomnianych wrażeń, ogromnych emocji i kapitalnych pojedynków współczesnych gladiatorów? Na ratunek przychodzi Slugfest, który w drugim tygodniu grudnia powraca ze zdwojoną siłą na wrzesińskiej Gali.

Ostatnia w tym roku edycja zawodów będzie już trzynastą w historii federacji. Organizatorzy już teraz są przekonani, że „13” zapowiada się szczęśliwie dla wszystkich fanów mieszanych sztuk walki.

„Będąc gdzieś kolejny raz trzeba przynajmniej utrzymać poziom sportowy i organizacyjny sprzed roku. My postanowiliśmy go podnieść. Dlatego w rozpisce, w znacznej mierze, znajdą się mocno już rutynowane nazwiska naszej sceny MMA” – zapowiada w rozmowie z portalem MMA Rocks jeden z założycieli, a także sędzia międzynarodowy, Łukasz Bosacki.

Wspomniane „rutynowane nazwiska” – to przede wszystkim doświadczony Tomasz Terlikowski z Shooters Konin oraz powracający na ring Patryk Molka, który tryumfował podczas walki wieczoru na Slugfest 11, kiedy to pokonał Gnieźnianina Roberta Izydorka. Na wrzesińskiej gali zobaczymy także Juranda Lisieckiego – zwycięzcę ze starcia z Patrykiem Lewandowskim z Memoriału Pawła Kamińskiego.

Po dwóch porażkach z rzędu – w tym jednej na Main Event podczas Slugfest 9, na ring wyjdzie również Kuba Wieczorek. Zawodnik MMA Witkowo, który rozpoczął swoją karierę już ponad 4 lata temu, jest z pewnością niezwykle zmotywowany, by powrócić w glorii chwały i ponownie podnieść ręce na znak zwycięstwa.

Gala odbędzie się w sobotę 9. grudnia w hali Wrzesińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Power Duck już dziś zaczyna odliczanie do tego wielkiego show!

Instagram

#powerduck