Podziel się:

Gala Slugfest 10

KIEDY: 11/03/2017 GDZIE: Murowana Goślina, Polska

Kolejny strongman rozpoczyna swoją karierę w MMA. Artur Walczak, 42-letni gnieźnianin na Gali Slugfest 10 w Murowanej Goślinie zmierzy się z Filipem Stawowym – zawodnikiem lokalnego klubu. Będzie to z pewnością jeden z najbardziej elektryzujących pojedynków dnia, ale to nie jedyny argument, żeby czekać na 11. marca z ogromną niecierpliwością.

Na marcowej Gali zobaczymy m.in. debiut Patryka Stoińskiego, który w kategorii do 77 kilogramów powalczy z bardziej doświadczonym rywalem z Poznania – Michałem Koską; pojedynek zawodnika gospodarzy – Krzysztofa Mendelewskiego z Bartoszem Gmerkiem (kat. do 70 kg), czy też starcie Dawida Śmiełowskiego z MMA Witkowo z klubowym kolegą wspomnianego Koski z MMA Devil Poznań – Dawidem Przybylskim, w kategorii do 66 kilogramów.

Arcyciekawie zapowiada się także walka Mistrza Europy w Tae Kwon Do – Damiana Skarżyńskiego z Witkowa z wracającym do startów po dwuletniej przerwie Łukaszem Bojanowskim z MMA Gerke Grudziądz. Natomiast Walką Wieczoru zapowiada się rywalizację Dawida Pasternaka z Czechem Arturem Jevsejcikiem w kategorii do 61 kilogramów. Dla Polaka, będzie to już trzecia walka w organizacji Slugfest.

Gościem specjalnym i Gwiazdą Wieczoru będzie Marcin Wrzosek. Popularny „Polish Zombie” to jeden z niewielu zawodników z nad Wisły, który walczył w najważniejszej światowej organizacji sztuk walki – amerykańskim UFC.

Instagram

#powerduck