Podziel się:

Gala Slugfest 12

KIEDY: 28/10/2017 GDZIE: Wągrowiec, Polska

Damian Skarżyński, weteran Slugfest powalczy z Alanem Jachimowskim w Walce Wieczoru na 12. już Gali największej wielkopolskiej federacji MMA. Ich pojedynek będzie ozdobą zawodów, które tym razem odbędą się w Wągrowcu.

Wspomniany Skarżyński już piąty raz w swojej karierze zaprezentuje swoje umiejętności na Gali Slugfest. Bez wątpienia zasłużył na wyróżnienie jakim jest udział w tzw. Main Event. Nie będzie to jednak jedyny argument do spędzenia wieczoru w wągrowieckiej hali OSiR.

„Jak zwykle planujemy 10 pojedynków, w których zmierzą się zarówno lokalni zawodnicy, jak i ci, o których już nie raz słyszeliśmy na polskich a nawet zagranicznych arenach sportowych” . – zapowiada w rozmowie z portalem MMA Rocks Łukasz Bosacki, jeden z organizatorów.

Galę charakteryzować mają najcięższe wytoczone działa. Świadczy o tym choćby walka Filipa Stawowego z Bartłomiejem Dróbką, reprezentujących kategorię +120 kg. Starcie Stawowego z byłym strongmanem Arturem Walczakiem na Slugfest 10, którą również sponsorował Power Duck było hitem wieczoru, a pojedynek ten obejrzało ponad 300 tysięcy widzów w serwisie Youtube.

Będzie to pierwsza wizyta organizacji w Wągrowcu. Honorowy patronat nad zawodami objął burmistrz miasta – Krzysztof Poszwa. Ogromne emocje rozpoczną się 28. października od godziny 19.30. Przygotujcie się na maksymalną dawkę adrenaliny!

Instagram

#powerduck