Podziel się:

Gala Slugfest 14

KIEDY: 13/04/2018 GDZIE: Murowana Goślina, Polska

Piątek trzynastego tym razem nie zanosi się żeby był pechowy… Zapraszamy bowiem na 14-stą już edycje Gali MMA Slugfest.

Już kolejny raz w profesjonalnej klatce, która nie wybacza błędów, zobaczysz zawodników między innymi z Poznania, Wągrowca, Obornik, Międzychodu, Bydgoszczy i Warszawy. Power Duck kibicować będzie szczególnie podczas walki Bartosz Zawadzki kontra Patryk Lewandowski.

Bartek to jedna z tych postaci, która obowiązkowo musi się pojawić na gali organizowanej w Murowanej Goślinie. Reprezentant lokalnego Murowana Goślina Team i Apogeum MMA z Rogoźna nie tylko przyciąga mnóstwo kibiców, ale też daje im ogrom sportowych emocji. Walczył u nas już dwukrotnie, dwukrotnie też zwyciężając i – posługując się piłkarskim stwierdzeniem – 13 kwietnia celuje w hat-tricka.

Patryk zawita w klatce drugi raz, ale z pewnością nie jest to postać anonimowa. Jego walka z Jurandem Lisieckim na Slugfest 11 w Gnieźnie na dobre zapadła w pamięci kibicom. Twardy, konsekwentny i bardzo mądrze walczący zawodnik z Bydgoszczy jest gwarancją tego, że walkę będziemy oglądać z wypiekami na twarzach. Dla jednego i drugiego, poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko.

Kto wygra? Czy walka zakończy się przed czasem? Tego wszystkiego dowiemy się już 13 kwietnia… Zapraszamy

Instagram

#powerduck